Виїзний прийом громадян у Межигір’ї

Деталі

18 грудня 2015 року працівниками Вишневського місцевого центру спільно з Головним територіальним управлінням юстиції у Київській області та Вишгородським районним управлінням юстиції за участю представників ГПО «Права людини» проведено виїзний прийом та наданні консультації внутрішньо переміщеним особам, які наразі проживають на території Межигір’я.

Серед питань, з якими зверталися громадяни: соціально-побутові; щодо визначення статусу тимчасово переміщених осіб; відшкодування сум втраченого рухомого та нерухомого майна на окупованій території тощо.

У заході брали участь начальник Головного територіального управління юстиції у Київській області Сергій Герасимчук та начальник Вишгородського районного управління юстиції Наталія Костюченко, юрист ГПО “Права людини” Вікторія Поджема та працівники управління соціального захисту населення, пенсійного забезпечення Вишгородського району.

Увага учасників заходу була акцентована на подальшому розвитку системи безоплатної правової допомоги, удосконаленні її надання, у тому числі шляхом консультацій онлайн.

   
 
 
 
 
 
 
 

 

   

Безоплатна правова допомога

Безоплатна правова допомога

   

   

Безоплатна правова допомога

   

   
   
   

Адвокатам  

Підписання контрактів / договорів

Калькулятор для розрахунку оплати послуг адвокатів (Увага! З 1 грудня 2017 року розмір прожиткового мінімуму становить 1762 грн.):

для всіх версій Excel

з 1 січня 2018 р.

до 1 січня 2018 р.


Положення про ордер адвоката та порядок ведення реєстру ордерів 


Форми розрахунків розміру винагороди адвоката за надання БВПД:

Нові форми згідно наказу Мін’юсту від 13 лютого 2017 році № 357/5 

Завантажити форми архівом

Новий Акт надання БВПД регіонального центру

Новий Акт надання БВПД Білоцерківського центру                

   
© 2014-2015 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Київській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій |  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.