Місцеві центри  

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
 
   

Адвокатам  

Підписання контрактів / договорів

Калькулятор для розрахунку оплати послуг адвокатів (Увага! З 1 липня 2019 р. розмір прожиткового мінімуму становить 2007 грн.)

для всіх версій Excel

з 1 липня 2019 р.


Положення про ордер адвоката та порядок ведення реєстру ордерів 


Форми розрахунків розміру винагороди адвоката за надання БВПД:

Нові форми згідно наказу Мін’юсту від 13 лютого 2017 році № 357/5 

Завантажити форми архівом

Новий Акт надання БВПД регіонального центру

Новий Акт надання БВПД Білоцерківського центру                

   

Статистична інформація  

На сайті 279 гостей та відсутні користувачі

   
mod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcounter
668
771
1439
18775
350923
   

УСПІШНА СУДОВА ПРАКТИКА ПРАЦІВНИКІВ БІЛОЦЕРКІВСЬКОГО МІСЦЕВОГО ЦЕНТРУ ЩОДО ПОГОДЖЕННЯ МЕЖ ЗЕМЕЛЬНОЇ ДІЛЯНКИ

Деталі

 До Білоцерківського місцевого центру з надання БВПД звернувся громадянин К., який був відповідачем у справі про визнання права на приватизацію земельної ділянки без погодження меж із суміжними землекористувачами. Його сусід звернувся до суду із відповідним позовом, оскільки вважав відмову сусідів у погоджені меж земельної ділянки не правомірною.


 Клієнт має всі необхідні правовстановлюючі документи, що підтверджують право власності на прибудинкову територію. Опонент не має права власності на земельну ділянку і тільки розпочав процес безкоштовної передачі (приватизації), однак має самовільну забудову.
 Центром встановлено належність особи до суб’єкта права на безоплатну вторинну правову допомогу та призначено представника – працівника Центру Зваду О.А.
Працівником підготовлено відзив на позовну заяву про визнання права на приватизацію земельної ділянки без погодження меж із  суміжними землекористувачами.
 Завдяки професійним діям працівника Звади О.А., зібраним доказам по справі, суд погодився з позицією відповідача і не задовольнив позовні вимоги.
 Права клієнта захищені.
 За отриманням безоплатної правової допомоги громадяни можуть звертатися до Білоцерківського місцевого центру з надання БВПД, який знаходиться за адресою: м. Біла Церква, вул. Богдана Хмельницького, 9, контактний телефон: (0456) 33-40-09, 09117.
Єдиний телефонний номер цілодобового доступу громадян до безоплатної правової допомоги: 0-800-213-103 (безкоштовно зі стаціонарних та мобільних телефонів по всій території України).

   
© 2014-2015 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Київській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій |  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.