Місцеві центри  

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
 
   

Адвокатам  

Підписання контрактів / договорів

Калькулятор для розрахунку оплати послуг адвокатів (Увага! З 1 липня 2019 р. розмір прожиткового мінімуму становить 2007 грн.)

для всіх версій Excel

з 1 липня 2019 р.


Положення про ордер адвоката та порядок ведення реєстру ордерів 


Форми розрахунків розміру винагороди адвоката за надання БВПД:

Нові форми згідно наказу Мін’юсту від 13 лютого 2017 році № 357/5 

Завантажити форми архівом

Новий Акт надання БВПД регіонального центру

Новий Акт надання БВПД Білоцерківського центру                

   

Статистична інформація  

На сайті 282 гостей та відсутні користувачі

   
mod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcounter
645
771
1416
18752
350900
   

Успішна судова практика адвоката Броварського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Петенака Володимира Івановича

Деталі

  До Броварського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги звернулась громадянка А., яка бажала отримати статус вдови інваліда війни та оскаржити неправомірну відмову Управління соціального захисту населення у вищезазначеному статусі.
  Громадянка А. звернулася із письмовою заявою до начальника Управління соціального захисту населення з проханням надати статус вдови інваліда війни та видати посвідчення члена сім’ї померлого військовослужбовця відповідно до ЗУ «Про статус ветеранів війни гарантії їх соціального захисту», проте Управління соціального захисту населення відмовило у наданні їй такого статусу.

  Громадянка А. стверджувала, що є членом сім’ї померлого ліквідатора аварії на ЧАЕС, що входили до складу формувань Цивільної оборони, що підтверджується: посвідченням ліквідатора наслідків на ЧАЕС 1 категорії; свідоцтвом про смерть; експертним висновком про те, що смерть чоловіка пов’язана з дією іонізуючого випромінювання та інших шкідливих чинників внаслідок аварії на ЧАЕС; довідкою МСЕК; посвідченням інваліда війни; свідоцтвом про шлюб; рішенням районного суду про перебування на утриманні чоловіка.
  Центром встановлено належність особи до суб’єкта права на безоплатну вторинну правову допомогу та призначено адвоката Петенака Володимира Івановича.
  Адвокатом надано консультацію та складено адміністративний позов про оскарження рішення, дій або бездіяльності суб’єкта владних повноважень.
  Завдяки професійним діям адвоката Петенака В.І. зібраним доказам по справі, рішенням Київського окружного адміністративного суду позов громадянці А. задоволено та зобов’язано Управління соціального захисту населення прийняти рішення і надати громадянці А. статус вдови інваліда війни, видати посвідчення члена сім’ї померлого військовослужбовця відповідно до ЗУ «Про статус ветеранів війни гарантії їх соціального захисту».
  За отриманням безоплатної правової допомоги громадяни можуть звертатися до Броварського місцевого центру з надання БВПД, який знаходиться за адресою: м. Бровари, вул. Гагаріна, 16 (Офісний центр, 3-й поверх, каб. №30). Телефон: (067) 320-80-89.
  Єдиний телефонний номер цілодобового доступу громадян до безоплатної правової допомоги: 0-800-213-103 (безкоштовно зі стаціонарних та мобільних телефонів по всій території України).

   
© 2014-2015 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Київській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій |  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.