Місцеві центри  

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
 
   

Адвокатам  

Підписання контрактів / договорів

Калькулятор для розрахунку оплати послуг адвокатів (Увага! З 1 липня 2018 р. розмір прожиткового мінімуму становить 1841 грн.)

для всіх версій Excel

з 5 липня 2018 р.

до 1 січня 2018 р.


Положення про ордер адвоката та порядок ведення реєстру ордерів 


Форми розрахунків розміру винагороди адвоката за надання БВПД:

Нові форми згідно наказу Мін’юсту від 13 лютого 2017 році № 357/5 

Завантажити форми архівом

Новий Акт надання БВПД регіонального центру

Новий Акт надання БВПД Білоцерківського центру                

   

Статистична інформація  

На сайті 272 гостей та відсутні користувачі

   
mod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcounter
223
269
492
4427
117880
   

Безоплатні консультування громадян із земельних питань у Білоцерківському районі!

    Починаючи з 10 вересня і до кінця жовтня у Білоцерківському районі Київської області відбуватимуться безоплатні консультації для громадян із земельних питань. Загалом їх заплановано 10 – по одному у селах Іванівка, Мала Антонівка, Трушки, Пилипча, Дрозди, Поправка, Мала Вільшанка, Бикова Гребля, Фурси та смт. Терезине. Усі вони відбуватимуться у приміщеннях сільрад та триватимуть по дві години кожна, відповідно до наведеного нижче графіку. Консультації будуть безкоштовними для громадян. 

    Їх надаватимуть працівники Білоцерківського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги: директор Центру Сірик Оксана Сергіївна,  начальник відділу правопросвітництва та взаємодії з суб'єктами надання безоплатної первинної правової допомоги Мартосіч Анатолій Вікторович,  начальник відділу правової інформації та консультацій Вдовика Олена Миколаївна

    Консультації можуть отримати також мешканці інших населених пунктів, які приїдуть до приміщення відповідних сільрад у зазначений у графіку час.  

    Виїзні консультації громадян із земельних питань у сільській місцевості відбуваються в рамках проекту Світового банку та Євросоюзу «Підтримка прозорого управління земельними ресурсами» у співпраці з Координаційним центром з надання правової допомоги Міністерства юстиції. Поки що вони відбуваються у трьох областях (Київській, Львівській та Миколаївській), у кожній з яких у вересні-жовтні цього року охоплено по одному району.

 

ГРАФІК
виїзних прийомів громадян
для надання безоплатної правової допомоги в питаннях земельних відносин
у Білоцерківському районі Київської області
вересень-жовтень 2018

Дата

Назва населеного пункту

Місце надання консультацій

Час надання консультацій

10 вересня

с. Іванівка

Іванівська сільська рада

10.00-12.00

10 вересня

с. Мала Антонівка

Малоантонівська сільська рада

13.00-15.00

19 вересня

с. Трушки

Трушківська сільська рада

10.00-12.00

19 вересня

с. Пилипча

Пилипчанська сільська рада

13.00-15.00

27 вересня

с. Дрозди

Дроздівська сільська рада

10.00-12.00

27 вересня

с. Поправка

Поправська сільська рада

13.00-15.00

09 жовтня

с. Мала Вільшанка

Маловільшанська сільська рада

10.00-12.00

09 жовтня

с. Бикова Гребля

Биково-Гребельська сільська рада

13.00-15.00

17 жовтня

с. Фурси

Фурсівська сільська рада

10.00-12.00

17 жовтня

смт. Терезине

Терезинська селищна рада

13.00-15.00

 

 

Тренінг «Актуальні питання при наданні безоплатної правової допомоги постраждалим від домашнього насильства»

Деталі

    26.09.2018 Броварським місцевим центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги (далі - Броварський МЦ) організовано та проведено тренінг на тему: «Актуальні питання при наданні безоплатної правової допомоги постраждалим від домашнього насильства» для працівників Броварського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, Служби у справах дітей та сім’ї Броварської міської ради, Управління освіти і науки Броварської міської ради та працівників бюро правової допомоги.

    Участь у тренінгу взяли також представники Центру психосоціальної допомоги для постраждалих від насильства Всеукраїнської благодійної організації «Конвіктус Україна»: директор Центру психосоціальної допомоги для постраждалих від насильства Наталія Решетова та психолог Тетяна Кравцова.

    Мета тренінгу: підвищення обізнаності працівників щодо особливостей надання правової допомоги постраждалим від домашнього насильства та налагодження контакту, діалогу з такими особами.
Основні завдання тренінгу:

  • ознайомлення з теоретичними засадами визначення сутності проблеми домашнього насильства; 
  • формування розуміння різноманітності видів домашнього насильства, неприйнятного ставлення до нього;
  • обговорення механізму притягнення кривдників до відповідальності;
  • налагодження взаємодії між суб’єктами; виявлення проблем які заважають взаємодіяти та формулювання шляхів покращення на основі опрацювання нормативно правової бази;
  • ознайомлення з актуальними питаннями з якими найчастіше звертаються постраждалі від домашнього насильства.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

    Тренери: Катерина Лиско - виконуючий обов’язки директора Броварського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги, Аліна Сердюк - начальник відділу правопросвітництва та взаємодії з суб’єктами надання безоплатної первинної правової допомоги, Анна Севч – начальник відділу правової інформації та консультацій, Тетяна Кравцова - психолог центру психосоціальної допомоги для постраждалих від насильства Всеукраїнської благодійної організації «Конвіктус Україна».
    Розпочався тренінг з привітання учасників, ознайомлення їх з метою та завданнями тренінгу, знайомства між собою в інтерективній формі та обговорення правил роботи під час тренінгу.

Аліною Сердюк, начальником відділу правопросвітництва та взаємодії з суб’єктами надання безоплатної первинної правової допомоги, розкрито поняття домашнього насильства, його види та ознаки; пояснено розмежування таких понять, як «постраждалий від насильства» і «жертва насильства»; розглянуто нормативно-правові акти щодо допомоги постраждалим від домашнього насильства; розглянуто Конвенцію Ради Європи про запобігання насильству стосовно жінок і домашньому насильству та боротьбу з цими явищами.

 

 

 

 

 

 

 

 

Катериною Лиско, в.о. директора Броварського МЦ, продемонстровано алгоритм взаємодії та перенаправлення постраждалих від домашнього насильства; роз’яснено заходи протидії та відповідальність за вчинення домашнього насильства: адміністративну, кримінальну; висвітлено актуальні питання з якими найчастіше звертаються постраждалі від домашнього насильства.
    Тетяною Кравцовою, психологом центру психосоціальної допомоги для постраждалих від насильства Всеукраїнської благодійної організації «Конвіктус Україна», роз’яснено особливості спілкування та взаємодії з жінками постраждалими від насильства.

    Анною Севч, начальником відділу правової інформації та консультацій, роз’яснено можливість отримання безоплатної вторинної правової допомоги особами, постраждалими від домашнього насильства, а також продемонстровано перелік документів, які постраждала особа має право подати для отримання безоплатної вторинної правової допомоги.
Формат тренінгу передбачав активну участь усіх його учасників щодо виконання вправ та завдань, відпрацювання навичок в малих групах, аналіз та обговорення кейсів, обмін досвідом, а також учасникам надані розроблені Броварським МЦ методичні рекомендації для використання їх у роботі.

   

 
 
 

 Безоплатна правова допомога

  Безоплатна правова допомога

 

   

   

Безоплатна правова допомога

   

   
   
   
© 2014-2015 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Київській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій |  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.