Місцеві центри  

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
 
   

Адвокатам  

Підписання контрактів / договорів

Калькулятор для розрахунку оплати послуг адвокатів (Увага! З 1 липня 2019 р. розмір прожиткового мінімуму становить 2007 грн.)

для всіх версій Excel

з 1 липня 2019 р.


Положення про ордер адвоката та порядок ведення реєстру ордерів 


Форми розрахунків розміру винагороди адвоката за надання БВПД:

Нові форми згідно наказу Мін’юсту від 13 лютого 2017 році № 357/5 

Завантажити форми архівом

Новий Акт надання БВПД регіонального центру

Новий Акт надання БВПД Білоцерківського центру                

   

Статистична інформація  

На сайті 255 гостей та відсутні користувачі

   
mod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcounter
797
771
1568
18904
351052
   

Публічний захід інформаційного характеру для студентів агробіотехнологічного факультету

Деталі

 

 Сьогодні, працівниками Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Київській області для студентів III курсу агробіотехнологічного факультету Білоцерківського національного аграрного університету проведено публічний захід інформаційного характеру на тему: «Шлюб у сімейному законодавстві України».

  Захід розпочався з вітального слова директора центру Віктора Кіккаса, який розповів про історію створення системи безоплатної правової допомоги в Україні, структуру системи БПД у Київській області, надав інформацію про категорії осіб, які мають право на безоплатну вторинну допомогу, пояснив механізм звернення громадян до місцевого центру та бюро правової допомоги задля отримання первинної та вторинної правової допомоги.


  Крім того, студентам розповіли про реєстрацію шлюбу в Україні, порядок розірвання шлюбу, правове регулювання «фактичних» шлюбних відносин, укладення шлюбного договору, правове регулювання поділу спільного майна подружжя після розірвання шлюбу.


  Усі присутні були активними співрозмовниками та зацікавленими в отриманні інформації щодо правового регулювання «фактичного шлюбу» в Україні, а також процедури поділу спільного майна подружжя після розірвання шлюбу. При цьому, студенти задавали запитання та отримували змістовні обґрунтовані відповіді.
Після завершення заходу всім присутнім було роздано інформаційні матеріали системи безоплатної вторинної правової допомоги.

 

   
© 2014-2015 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Київській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій |  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.