Місцеві центри  

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
 
   

Адвокатам  

Підписання контрактів / договорів

Калькулятор для розрахунку оплати послуг адвокатів (Увага! З 1 липня 2019 р. розмір прожиткового мінімуму становить 2007 грн.)

для всіх версій Excel

з 1 липня 2019 р.


Положення про ордер адвоката та порядок ведення реєстру ордерів 


Форми розрахунків розміру винагороди адвоката за надання БВПД:

Нові форми згідно наказу Мін’юсту від 13 лютого 2017 році № 357/5 

Завантажити форми архівом

Новий Акт надання БВПД регіонального центру

Новий Акт надання БВПД Білоцерківського центру                

   

Статистична інформація  

На сайті 252 гостей та відсутні користувачі

   
mod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcounter
769
771
1540
18876
351024
   

Проведено правопросвітницький захід для студентів Білоцерківського гуманітарно-педагогічного коледжу

Деталі

 З метою формування у студентів правової свідомості, сприяння підвищенню їх рівня знань та поінформованості щодо реалізації та захисту своїх прав, гарантованих Конституцією та Законами України, 30 січня 2020 року працівниками  Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Київській області для студентів 101 СР та 201 СР груп Комунального закладу вищої освіти Київської обласної ради «Білоцерківський гуманітарно-педагогічний коледж» проведено лекцію на тему: «Правові механізми захисту прав пацієнтів у медичних закладах».


 Під час заходу студентів поінформовано про сучасний стан правового забезпечення прав пацієнтів в Україні і світі, правові механізми захисту таких прав, порядок адміністративного та судового оскарження дій медичних працівників, у разі надання неякісної медичної допомоги.


 Також студентам розповіли про існування інституту судів присяжних в Україні та світі, навели приклади успішних судових справ за участю суддів присяжних.
 Після завершення лекції всім присутнім було роздано інформаційні матеріали системи безоплатної вторинної правової допомоги.

   
© 2014-2015 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Київській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій |  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.