Внутрішній аудит

Деталі

   З 24.10.2016 по 04.11.2016 у Регіональному центрі з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Київській області працівниками Координаційного центру з надання правової допомоги проводиться внутрішній аудит діяльності установи. За наявності звернень та пропозицій запрошуємо адвокатів, які співпрацювали з системою безоплатної вторинної правової допомоги, звертатись за адресою: вул. Гайок, 4а, м. Біла Церква, Київська область, 09100, Україна.

Правова допомога учасникам АТО

Деталі

   Станом на початок жовтня всі Бюро правової допомоги Броварського МЦ провели зустрічі з учасниками АТО в Броварському, Бориспільському, Переяслав-Хмельницькому, Яготинському, Баришівському, Згурівському районах. Метою цих зустрічей є з'ясування правових проблем учасників АТО та надання їм необхідної юридичної допомоги. Працівники Бюро роз'яснили учасникам АТО та членам їх сімей про соціальних захист та гарантії, які забезпечує держава. Одним з актуальних питань є надання пільг та виділення земельних ділянок, як учасникам АТО, так і членам їх сімей.

Детальніше...

ПІДПИСАННЯ МЕМОРАНДУМУ

Деталі

   З метою забезпечення безоплатного надання правової допомоги і результативної та ефективної реалізації Закону України «Про безоплатну правову допомогу, 11.10.2016 між Білоцерківським місцевим центром з надання БВПД та народним_депутатом_України Мепарішвілі Хвичою Нодаровичем, який в м. Білій Церкві проводить особистий прийом громадян, укладено Меморандум про співробітництво.

Вдячність територіальної громади

Деталі

   7 жовтня 2016 року, з нагоди Дня юриста, представники Броварської міської ради урочисто привітали з професійним святом працівників Броварського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги. За сумлінну наполегливу працю, високий професіональний рівень та з нагоди Дня юриста Броварський міський голова Сапожко Ігор Васильович оголосив Подяку міського голови працівникам Броварського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги: Богданович Анні – начальнику відділу правової інформації та консультацій; Лиско Катерині – начальнику відділу представництва та Мартиненко Анні – начальнику відділу організації надання безоплатної вторинної правової допомоги та роботи з адвокатами.

Правопросвітницька діяльність БЦ МЦ

Деталі

   4.10.2016 р. начальник відділу правопросвітництва та взаємодії з суб’єктами надання БППД Білоцерківського МЦ провів лекцію в Державному професійно-технічному навчальному закладі - «Рокитнянський професійний ліцей». Були висвітлені напрями діяльності системи БПД, надані інформаційно-консультативні роз’яснення правових питань. Учні виявили неабияку уважність та зацікавленість до лекції.

Інформування про роботу Бюро правової допомоги Білоцерківського місцевого центра

Деталі

   Протягом першого місяці роботи працівники Бюро правової допомоги Білоцерківського місцевого центру активно розповсюджували інформацію про роботу Бюро - проводили вуличне інформування, брали участь у сессіях міських, подавали публікації в друковані засоби массової інформації, сприяли розміщенню інформації про роботу Бюро на веб-сторінках органів місцевого самоврядування та трансляції рекламного відеоролику на місцевих телеканалах, проводили інформативні заходи в органах управління соціальго захисту, служб у справах дітей відповідного району.

Акція з розповсюдження інформаційних матеріалів про діяльність БПД серед населення міста

Деталі

   22 вересня директор Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Київській області О.Позняк, директор Білоцерківського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги О.Сірик разом із спеціалістами Центру, заступником начальника Головного територіально управління юстиції в Київській області, заступником керівника Білоцерківської міської громадської організації «Правова Єдність» О. Настіною, студентами Білоцерківського національного аграрного університету проводили акцію з розповсюдження інформаційних матеріалів про свою діяльність серед населення міста. 

Детальніше...

Урок-лекція «Дитина та Право» Іванківського БПД

Деталі

   29.09.2016 року Іванківським бюро правової допомоги проведено урок-лекцію на тему «Дитина та Право» з дітьми старших класів Вовчківської НВО «ЗОШ  І-ІІІ ступенів – ДНЗ» та дітьми дитячого будинку «Пролісок», які навчаються в цій школі; проведено зустріч з колективом та педагогами дитячого будинка «Пролісок», в ході якої присутнім доведено інформацію про відкриття та діяльність Іванківського бюро правової допомоги та укладено меморандум про співпрацю.

Детальніше...

   

 

 

 

 

 

 

Безоплатна правова допомога

Безоплатна правова допомога

   

   

 

Безоплатна правова допомога

   

   
   
   

Адвокатам  

Підписання контрактів / договорів

Калькулятор для розрахунку оплати послуг адвокатів (оновлено 22.05.2016):

для всіх версій Excel


Положення про ордер адвоката та порядок ведення реєстру ордерів 


Форми розрахунків розміру винагороди адвоката за надання БВПД:

з моменту набрання чинності наказом Мін'юсту від 30.04.2015 № 634/5

Завантажити форми архівом

до моменту набрання чинності вказаним наказом

Завантажити форми архівом

Шановні адвокати, в залежності до якого центру подаєте звіти, використовуйте нижченаведені форми актів надання безоплатної вторинної правової допомоги.

     - Вишневський місцевий центр

     - Броварський місцевий центр

     - Білоцерківський місцевий центр                       

   
© 2014-2015 иївський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | admin@ legalaid.gov.ua