Мобільна точка доступу Рокитнянського району

Деталі

    18 січня 2018 року на виконання спільного наказу Головного територіального управління юстиції у Київській області та Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Київській області у Рокитнянському районі Київської області проведено роботу МОБІЛЬНОЇ ТОЧКИ ДОСТУПУ у с. Ольшаниця, с. Бушеве за участю: за участю: першого заступника начальника Головного територіального управління юстиції у Київській області - Круця Андрія Олексійовича; заступника начальника Управління реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти – Бабенко Ольги Михайлівни, начальника Рокитнянського районного відділу ДВС ГТУЮ у Київській області -Красуцької Наталіі Василівни, начальника Рокитнянського відділу ДРАЦС ГТУЮ у Київській області – Дідик Олени Миколаївни, начальника відділу з питань прийому та звернень за призначенням соціальних допомог і компенсацій управління соціального захисту населення Рокитнянської РДА, начальника відділу правопросвітництва та взаємодії із суб’єктами надання безоплатної первинної правової допомоги Білоцерківського місцевого центру – Мартосіча Анатолія Вікторовича, директора Білоцерківського місцевого центру – Сірик Оксани Сергіївни .

Детальніше...

Відбувся прийом громадян в Бучанській міській раді

Деталі

    16.01.2018 року відповідно до графіку роботи мобільних точок доступу  керівник відділу "Ірпінське бюро правової допомоги" Людмила Гараніна спільно з начальником Бучанського міського відділу ДРАЦС ГТУЮ у Київській області Дитиненко Маргаритою Олександрівною, начальника Бучанського міського відділу ДВС ГТУЮ в Київській області Мазур Аліною Володимирівною , завідуючою Бучанською міської державною нотаріальною конторою Фальковською Ларисою Михайлівною, провели сумісний прийом у Бучанській міській раді.

Детальніше...

Відбувся другий етап конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги

Деталі

    10.01.2017 року в приміщенні Головного територіального управління юстиції у Київській області розпочався другий етап конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги.
    Конкурсна комісія під головуванням директора Регіонального центру з надання БВПД у Київській області Кіккаса Віктора Едгардовича провели співбесіди з адвокатами, які хочуть працювати у системі безоплатної вторинної правової допомоги.

Детальніше...

Розмір винагороди адвокатів за надання БВПД з 1 січня 2018 року збільшується вдвічі

Деталі

    З 1 січня 2018 року розмір оплати за годину роботи адвоката за надання правової допомоги становить 5 відсотків розміру прожиткового мінімуму, встановленого для працездатних осіб на момент подання адвокатом акта надання безоплатної вторинної правової допомоги до відповідного центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Детальніше...

Розвиток системи надання БВПД в роботі місцевих центрів

Деталі

    26 грудня 2017 року в приміщенні Білоцерківського місцевого центру відбувся круглий на тему: «Розвиток системи надання безоплатної вторинної правової допомоги в роботі місцевих центрів» за участі керівників Регіонального та місцевих центрів.

Детальніше...

Відбувся практикум для адвокатів щодо впровадження стандартів якості

Деталі

    22 грудня 2017 року в приміщенні Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Київській області відбувся навчальний практикум, присвячений впровадженню в системі безоплатної вторинної правової допомоги стандартів якості надання безоплатної вторинної правової допомоги у цивільному, адміністративному процесах та представництві у кримінальному процесі.

Детальніше...

Дорогі адвокати!

Деталі

Вітаємо з Днем адвокатури України!

Прийміть наші щирі вітання з Вашим професійним святом!
Щиро бажаємо у Вашій нелегкій роботі керуватися тільки вказівками закону та професійного обов'язку! Також бажаємо Вам натхнення та успіхів у нелегкій справі захисту конституційних прав і свобод громадян. Мудрості вам, мужності, ефективної роботи, морального і матеріального задоволення, великого людського щастя! Нехай зігрівають Ваші серця людське визнання і вдячність клієнтів.
Бажаємо досягти вершин професійної майстерності!

Участь у семінарі на тему: «Зміцнення системи надання безоплатної вторинної правової допомоги в Україні»

Деталі

    14.12.2017 року директор Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Київській області Кіккас В.Е. взяв участь у семінарі на тему: «Зміцнення системи надання безоплатної вторинної правової допомоги в Україні». У заході взяли участь також фахівці системи БПД в Україні із Координаційного центру та регіональних центрів з надання БВПД, Національної асоціації адвокатів України, Бюро правової допомоги Асоціації адвокатів м. Брюссель, Представництва УВКБ ООН в Україні.
    Захід був організований Представництвом Управління Верховного комісара ООН у справах біженців (далі – УВКБ ООН) спільно з Бюро правової допомоги Асоціації адвокатів м. Брюссель та Координаційним центром з надання правової допомоги.

Детальніше...

Дистанційні пункти доступу до БПД можуть бути відкриті у приміщеннях військових частин ЗСУ

Деталі

    Саме це, з-поміж іншого, передбачає Меморандум про наміри щодо співробітництва між Міністерством оборони України та Координаційним центром з надання правової допомоги (далі – Меморандум), який сторони уклали 11 грудня.

Детальніше...

Студенти коледжу спільно з працівниками системи БВПД у Київській області відвідали Бучанську виправну колонію (№ 85)

Деталі

 

    В рамках Всеукраїнського тижня права Регіональним центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Київській області, працівниками Вишневського місцевого центру, Ірпінського бюро правової допомоги, адміністрацією та студентами Ірпінського економічного коледжу організовано та проведено спільний захід у Бучанській виправній колонії (№ 85), який полягав у проведенні екскурсії для студентів коледжу та юридичному консультуванні засуджених осіб працівниками центру.

Детальніше...

   
 
 
 
 
 
 
 

 

   

Безоплатна правова допомога

Безоплатна правова допомога

   

   

Безоплатна правова допомога

   

   
   
   

Адвокатам  

Підписання контрактів / договорів

Калькулятор для розрахунку оплати послуг адвокатів (Увага! З 1 грудня 2017 року розмір прожиткового мінімуму становить 1762 грн.):

для всіх версій Excel

з 1 січня 2018 р.

до 1 січня 2018 р.


Положення про ордер адвоката та порядок ведення реєстру ордерів 


Форми розрахунків розміру винагороди адвоката за надання БВПД:

з моменту набрання чинності наказом Мін'юсту від 30.04.2015 № 634/5

Завантажити форми архівом

до моменту набрання чинності вказаним наказом

Завантажити форми архівом

нові форми згідно наказу Мін’юсту від 13 лютого 2017 році № 357/5 

Завантажити форми архівом

Новий Акт надання БВПД регіонального центру

Новий Акт надання БВПД Білоцерківського центру                

   
© 2014-2015 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Київській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій |  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.