Проведення інформаційної роботи у м. Фастів

Деталі

   2 серпня 2016 року Вишневський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги (далі – Вишневський МЦ) у місті Фастів прийняв участь у апаратній нараді Фастівської міської ради під головуванням міського голови Михайлом Нетяжуком на якій були присутні керівники структурних підрозділів міськвиконкому, голови комітетів самоорганізації населення мікрорайонів міста і керівники комунальних підприємств міста. Начальник відділу організації надання безоплатної вторинної правової допомоги та роботи з адвокатами Вишневського МЦ Жанна Потапенко розповіла, що вже 01 вересня 2016 року у місті Фастів буде відкрито Фастівське бюро правової допомоги (далі - Бюро) структурний підрозділ Вишневського центру, керівником якого буде Світлана Павленко.

Детальніше...

Презентація Васильківського бюро правової допомоги

Деталі

   Керівник Васильківського бюро правової допомоги (далі - Бюро) Діана Бобир взяла участь у сесії Васильківської районної державної адміністрації та презентувала відкриття 1 вересня 2016 року новоутвореного структурного підрозділу Вишневського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги. У ході заходу розповіла про основні завдання та роль новостворених бюро правової допомоги у житті громад, а саме Васильківського району.

Розширення доступу до БВПД незахищених верств населення

Деталі

   Працівники Броварського місцевого центру взяли участь у семінарі для осіб, які перебувають на обліку в Броварському міському центрі зайнятості.На семінарі начальником відділу правової інформації та консультації Броварського МЦ Богданович Анною, до широкого кола слухачів доведено про надання безоплатної правової допомоги з початком роботи бюро правової допомоги на місцях, що значно розширить доступ до безоплатної правової допомоги.

Детальніше...

Навчання працівників бюро правової допомоги

Деталі

   16.08.2016 р. відповідно до Плану заходів щодо ‎відкриття бюро правової допомоги‬ Білоцерківського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Центром було проведено навчання працівників бюро правової допомоги.

Іщенко Олену Борисівну, з Днем Народження!

Деталі

   В цей день колектив Центру хоче привітати прекрасного бухгалтера, чудового працівника і просто гарну людину, Іщенко Олену Борисівну, з Днем Народження! Бажаємо, щоб бухгалтерський облік завжди успішно вівся, без відхилень і помилок, бажаємо, щоб в житті не було місця для смутку, міцного здоров’я Вам, сімейного тепла, затишку та великого щастя!!!

Презентація Бородянського бюро правової допомоги

Деталі

   Сьогодні начальник відділу організації надання безоплатної вторинної правової допомоги та роботи з адвокатами Вишневського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги (далі – Вишневський МЦ) Жанна Потапенко взяла участь у дев’ятій черговій сесії Бородянської районної ради. На сесії були присутні депутати Київської обласної ради Г. Г. Єрко та С. В. Кармазін, голови селищних та сільських рад району, керівники Бородянської районної державної адміністрації, керівники відділів, управлінь державних установ та організацій району всіх форм власності, представники ЗМІ.

Детальніше...

Безоплатна правова допомога – запорука рівних можливостей доступу осіб до правосуддя!

Деталі

   На підтримку зазначеного гасла працівники відділу уповноважених Голови з питань контролю за дотриманням прав людини в поліцейській діяльності управління забезпечення прав людини Національної поліції України 28 липня 2016 року відвідали Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Київській області та Білоцерківський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги (далі – Центр), який розташований за адресою: Київська область, м. Біла Церква, вул. Гайок, 4а та зустрілися з його директором Сірик Оксаною Сергіївною. яка розповіла про роботу двох центрів.

Детальніше...

Допомога учасникам АТО

Деталі

 27.07.2016 працівниками‪ ‎Білоцерківського місцевого центру з надання БВПД‬ проведено‪ ‎прийом‬ та інформаційно-роз'яснювальну роботу для учасників бойових дій АТО в мобільному пункті, розташованому на території‪ ‎Білоцерківського військового_госпіталю‬ на наступні теми: пільги на комунальні платежі учасникам АТО; порядок припинення контракту під час АТО; порядок та підстави звільнення зі служби без рішення ВЛК; перелік хвороб, що визначають придатність до військової служби; порядок отримання земельної ділянки учасникам АТО; розмитнення автомобіля учасниками антитерористичної операції та ін.

Детальніше...

   

 

 

 


 

Безоплатна правова допомога

Безоплатна правова допомога

   

   

 

Безоплатна правова допомога

   

   
   
   

Адвокатам  

Підписання контрактів / договорів

Калькулятор для розрахунку оплати послуг адвокатів (оновлено 22.05.2016):

для всіх версій Excel


Положення про ордер адвоката та порядок ведення реєстру ордерів 


Форми розрахунків розміру винагороди адвоката за надання БВПД:

з моменту набрання чинності наказом Мін'юсту від 30.04.2015 № 634/5

Завантажити форми архівом

до моменту набрання чинності вказаним наказом

Завантажити форми архівом

Шановні адвокати, в залежності до якого центру подаєте звіти, використовуйте нижченаведені форми актів надання безоплатної вторинної правової допомоги.

     - Вишневський місцевий центр

     - Броварський місцевий центр

     - Білоцерківський місцевий центр                       

   
© 2014-2015 иївський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | admin@ legalaid.gov.ua