Мобільна точка доступу до правової допомоги у Кагарлицькому районі

Деталі

    21 вересня 2017 року на виконання спільного наказу Головного територіального управління юстиції у Київській області та Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Київській області у Кагарлицькому районі Київської області проведено роботу МОБІЛЬНОЇ ТОЧКИ ДОСТУПУ у Буртівській, Переселенській та Слобідській сільських радах за участю: заступника начальника Головного територіального управління юстиції з питань державної реєстрації – Кужелєва Олега Миколайовича; начальнику відділу розгляду звернень та забезпечення діяльності комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації Управління державної реєстрації – Камлик Світлани Олександрівни, провідного спеціаліста відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти - Голубець Наталії Миколаївни, начальника Кагарлицького районного відділу ДВС ГТУЮ у Київській області - Родіної Тетяни Олексіївни, в.о. начальника районного відділу ДРАЦС - Сукач Світлани Василівни, в.о. завідувача Кагарлицькою районною державною нотаріальною конторою - Отькало Світлани Василівни, заступника начальника відділу “Кагарлицьке бюро правової допомоги” Білоцерківського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Лісового Юрія Дмитровича.

Детальніше...

Участь у конференції " Суди і вирішення спорів онлайн: покращення доступу до правосуддя".

Деталі

    19 та 20 вересня 2017 року директор Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Віктор Кіккас взяв участь в конференції «Суди і вирішення спорів в режимі онлайн: покращення доступу до правосуддя в Україні», організованій Програмою Агентства США з міжнародного розвиту (USAID) реформування сектору юстиції «Нове правосуддя».

Детальніше...

Проведено роботу мобільних точок доступу у Росавській, Владиславській та Пустовітській сільських радах Миронівського району

Деталі

    19 вересня 2017 року на виконання спільного наказу Головного територіального управління юстиції у Київській області та Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Київській області у Миронівському районі Київської області проведено роботу мобільної точки доступу у Росавській, Владиславській та Пустовітській сільських радах за участю: першого заступника начальника Головного територіального управління юстиції у Київській області - Круця Андрія Олексійовича; заступника начальника відділу взаємодії з суб'єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів Чурсіної Катерини Анатоліївни, провідного спеціаліста відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти - Голубець Наталії Миколаївни, начальника Миронівського районного відділу ДВС ГТУЮ у Київській області - Кармазина Романа Миколайовича, начальника районного відділу ДРАЦС - Мінюк Наталії Анатоліївни, завідувача Миронівською районною державною нотаріальною конторою - Вашека Сергія Володимировича, головного спеціаліста відділу “Миронівське бюро правової допомоги” Білоцерківського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Орлової Надії Володимирівни.

Детальніше...

Інформаційний дайджест системи безоплатної правової допомоги № 28

Деталі

   Вийшов 28-ий випуск Інформаційного дайджесту системи безоплатної правової допомоги в Україні. У черговому випуску дайджесту – найважливіші події із «життя» системи безоплатної правової допомоги впродовж останнього місяця 2017 року: головні події та підсумки, про розвиток надання правової допомоги в Україні та контекст, статистичні дані, юридичні консультації, а також, традиційно, приклади успішного захисту та представництва у судах в інтересах клієнтів системи БПД, актуальні вакансії у системі, новини партнерів, медіадайджест та ін.

Переглянути випуск №28

Детальніше...

РОБОТА МОБІЛЬНИХ ТОЧОК ДОСТУПУ У ЯГОТИНСЬКОМУ ТА ЗГУРІВСЬКОМУ РАЙОНАХ

Деталі

    12 вересня 2017 року на виконання спільного наказу Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Київській області та Головного територіального управління юстиції у Київській області від 11.08.2017 № 520/6/35 «Про затвердження графіку роботи мобільних точок доступу за участю посадових осіб Головного територіального управління юстиції у Київській області та посадових осіб Місцевих центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Київської області з 14 серпня 2017року по 14 жовтня 2017 року», проведено роботу мобільних точок доступу до безоплатної правової допомоги для територіальних громад сіл: Панфили, Райківщина, Засупоївка Яготинського району Київської області. До складу мобільної точки доступу увійшли: заступник начальника Головного територіального управління юстиції з питань державної реєстрації – начальник Управління державної реєстрації Кужелєв О.М., заступник начальника Управління - начальник відділу взаємодії з суб’єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів – Чурсіна К.А., начальник Управління реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Київській області – Роєнко Р.В., начальник Яготинського районного відділу ДВС Головного територіального управління юстиції у Київській області – Жовтун О.І., виконуючий обов’язки начальника районного відділу ДРАЦС – Патрик Л.В., завідувач Яготинської районної державної нотаріальної контори - Сушко Л.М. та виконуючий обов’язки начальника відділу «Яготинське бюро правової допомоги» Броварського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги – Міклуха О.О.

Детальніше...

Відкрито курс дистанційного навчання «Правова допомога потерпілим від насильства в сім’ї»

Деталі

   Для адвокатів, працівників центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги та бюро правової допомоги, а також для інших зацікавлених сторін, які працюють з людьми, котрі зазнають насильства в сім’ї, – розроблено курс дистанційного навчання «Правова допомога потерпілим від насильства в сім’ї».

Детальніше...

У регіонах пройдуть тренінги для працівників бюро правової допомоги з кримінально-процесуальних питань

Деталі

   Протягом вересня та жовтня у всіх регіонах України пройдуть одноденні каскадні тренінги для фахівців системи БПД з кримінально-правових та кримінально-процесуальних питань. Їх учасниками стануть працівники бюро правової допомоги, а також місцевих центрів, які безпосередньо працюють із клієнтами. Навчальні заходи організовані та відбудуться за підтримки проекту Ради Європи «Подальша підтримка реформи кримінальної юстиції в Україні», що впроваджується за фінансового сприяння уряду Данії.

Детальніше...

Заступник Міністра юстиції Олена Сукманова взяла участь у прийомі громадян у Броварському місцевому центрі

Деталі

    У четвер, 14 вересня 2017 року, Броварський місцевий центр з робочим візитом відвідала заступник Міністра юстиції України Олена Сукманова, під час якого здійснила консультування клієнтів системи БПД. Разом з заступником Міністра юстиції до Центру завітали начальник Головного територіального управління юстиції у Київській області Олексій Шевченко та його заступник Олег Кужелєв. Прийом громадян відбувався в розширеному форматі; у консультуванні громадян взяли участь директор Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Київській області Віктор Кіккас, директор Броварського місцевого центру Катерина Лиско, директор Білоцерківського місцевого центру Оксана Сірик та директор Вишневського місцевого центру Любов Драгілєва.

Детальніше...

   

 

 

 

 

 

 

  

 

   

Безоплатна правова допомога

Безоплатна правова допомога

https://youtu.be/_9If8X1zydM

   

   

Безоплатна правова допомога

   

   
   
   

Адвокатам  

Підписання контрактів / договорів

Калькулятор для розрахунку оплати послуг адвокатів (Увага! З 1 травня 2017 року розмір прожиткового мінімуму становить 1684 грн.):

для всіх версій Excel


Положення про ордер адвоката та порядок ведення реєстру ордерів 


Форми розрахунків розміру винагороди адвоката за надання БВПД:

з моменту набрання чинності наказом Мін'юсту від 30.04.2015 № 634/5

Завантажити форми архівом

до моменту набрання чинності вказаним наказом

Завантажити форми архівом

нові форми згідно наказу Мін’юсту від 13 лютого 2017 році № 357/5 

Завантажити форми архівом

Новий Акт надання БВПД регіонального центру

Новий Акт надання БВПД Білоцерківського центру                

   
© 2014-2015 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Київській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій |  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.