Семінар-тренінг для адвокатів на тему: “Окремі аспекти діяльності адвокатів при наданні БВПД у кримінальному провадженні”

Деталі

  15.06.2018 у приміщенні Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Київській області проведено семінар-тренінг для адвокатів на тему: “Окремі аспекти діяльності адвокатів при наданні безоплатної вторинної правової допомоги у кримінальному провадженні”. 

Детальніше...

Засідання Київської обласної міжвідомчої координаційно-методичної ради

Деталі

    14.06.2018 директор Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Київській області Віктор Кіккас взяв участь у засіданні Київської обласної міжвідомчої координаційно-методичної ради з правової освіти населення (МКМР). Захід відбувся під головуванням заступника голови Київської обласної державної адміністрації В’ячеслава Кучера за участю членів МКМР, у приміщенні Київської обласної державної адміністрації.

Детальніше...

Підписання меморандуму

Деталі

     14.06.2018  Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Київській області, в особі Віктора Кіккаса, спільно з Головним територіальним управлінням юстиції у Київській області та головним управління Пенсійного фонду України у Київській області, усвідомлюючи необхідність спільних дій, спрямованих на подальше зростання довіри до органів державної влади, налагодження взаємодії у процесі реалізації державної політики з питань пенсійного забезпечення, забезпечення додержання вимог законодавства про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування, соціальної захищеності пенсіонерів уклали меморандум про взаємодію та співробітництво.

Детальніше...

Мобільна точка доступу у Бородянському районі

Деталі

  14.06.2018, на виконання спільного наказу Головного територіального управління юстиції у Київській області та Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Київській області, проведено роботу мобільної точки доступу у Бородянській районній раді та Новозаліській сільській раді Бородянського району Київської області. 
     До мобільної точки доступу звернулось 15 осіб із питань: соціального забезпечення, спадкового, земельного, сімейного, житлового права.
 

Детальніше...

Мобільна точка доступу у Фастівському районі

Деталі

    12.06.2018, на виконання спільного наказу Головного територіального управління юстиції у Київській області та Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Київській області, проведено роботу мобільної точки доступу у Паляниченській та Томашівській сільських радах Фастівського району Київської області.

     До мобільної точки доступу звернулось 6 осіб із питань: соціального забезпечення, спадкового, земельного, сімейного, житлового права. 

         Під час прийому громадяни були поінформовані про проект «Я МАЮ ПРАВО».            

Детальніше...

Відбувся другий етап конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються для БВПД

Деталі

 11-12.06.2018 у приміщенні Головного територіального управління юстиції у Київській області відбувся другий етап конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги.

     Конкурсна комісія, під головуванням директора Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги БВПД у Київській області Кіккаса Віктора Едгардовича, провела індивідуальні співбесіди з адвокатами, які мають бажання працювати у системі БВПД.

Детальніше...

Успішна судова практика працівників Білоцерківського місцевого центру

Деталі

   За статистикою, третина позовів, що надходять до суду стосуються питань стягнення аліментів на користь дитини, де відповідачами є «цивільні» чоловіки.
   Діти, народжені у незареєстрованому шлюбі, мають таке ж право на матеріальне утримання, як і діти, народжені в офіційному шлюбному союзі. Порядок утримання аліментних виплат з цивільного чоловіка мало чим відрізняється від загальної процедури стягнення аліментів.
   Найпоширенішою проблемою у таких випадках є відмова відповідача визнавати власного малюка і заперечення батьківства. У таких випадках судом призначається генетична експертиза. Зауважимо, що вартість експертизи, до її проведення, оплачується заявником, якщо висновок буде позитивним і підтвердить спорідненість, витрати компенсуються.

Детальніше...

Діяльність щодо залучення майбутніх юристів до системи БВПД

Деталі


  08.06.2018 студенти 2-го курсу факультету права та лінгвістики Білоцерківського національного аграрного університету, які проходять навчальну практику у Білоцерківському місцевому центрі для отримання додаткових знань про систему БВПД відвідали Регіональний центр з надання БВПД у Київській області.
    Під час зустрічі студенти ознайомились із особливостями діяльності адвокатів та працівників системи БВПД. Заступник директора Регіонального центру Олександр Дегтяр разом із заступником відділу організації надання безоплатної вторинної правової допомоги Ольгою Кузьомко розповіли студентам особливості функціонування системи безоплатної правової допомоги в Україні та участь у ній адвокатів.

Детальніше...

   
 
 
 
 
 
 
 

 

   

Безоплатна правова допомога

Безоплатна правова допомога

   

   

Безоплатна правова допомога

   

   
   
   

Адвокатам  

Підписання контрактів / договорів

Калькулятор для розрахунку оплати послуг адвокатів (Увага! З 1 грудня 2017 року розмір прожиткового мінімуму становить 1762 грн.):

для всіх версій Excel

з 1 січня 2018 р.

до 1 січня 2018 р.


Положення про ордер адвоката та порядок ведення реєстру ордерів 


Форми розрахунків розміру винагороди адвоката за надання БВПД:

Нові форми згідно наказу Мін’юсту від 13 лютого 2017 році № 357/5 

Завантажити форми архівом

Новий Акт надання БВПД регіонального центру

Новий Акт надання БВПД Білоцерківського центру                

   
© 2014-2015 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Київській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій |  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.