Зміни до Закону України «Про безоплатну правову допомогу»

Деталі

   Завдяки внесенню змін до Закону України «Про безоплатну правову допомогу» , які набрали чинності з 5 січня 2017 року, значно розширено коло осіб, які є суб’єктами права на безоплатну вторинну правову допомогу. Насамперед, йдеться про внутрішньо переміщених осіб та осіб, які до сьогодні лише претендували на отримання такого статусу. Така ж соціальна гарантія встановлена для осіб, які претендують на отримання статусу учасника бойових дій. Крім того, безоплатна вторинна правова допомога ветеранам війни, у тому числі учасникам бойових дій, іншим особам, на яких поширюється дія Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», надаватиметься не лише з питань їх соціального захисту, як це було до прийняття зазначених змін, а з будь-яких інших питань.

Детальніше...

Робочий візит народних депутатів України та начальника ГТУЮ у Київській області

Деталі

   26 січня з робочим візитом до Білоцерківського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги завітали радник Міністра юстиції України, народний депутат України Алексєєв Ігор Сергійович, народний депутат України Мепарішвілі Хвича Нодарович та начальник Головного територіального управління юстиції у Київській області Шевченко Олексій Валерійович. Також були запрошені студенти Білоцерківського національного аграрного університету з факультету права та лінгвістики.

Детальніше...

Тренінг для працівників місцевих центрів з надання БВПД та бюро правової допомоги в Київській області

Деталі

   25 січня 2017 року в Білоцерківському місцевому центрі з надання безоплатної вторинної правової допомоги пройшов тренінг для працівників місцевих центрів з надання БВПД та бюро правової допомоги в Київській області на тему «Надання правової допомоги учасникам антитерористичної операції та членам їх сімей: актуальні питання, проблеми та шляхи їх вирішення». З вітальним словом виступили заступник директора Регіонального центру з надання БВПД в Київській області Кіккас В.Е. та директор Білоцерківського місцевого центру з надання БВПД Сірик О.С.

Детальніше...

Сформовано першу сотню програми ,,Адвокат майбутнього’’

Деталі

   Відібрано першу сотню учасників всеукраїнської програми професійного розвитку для адвокатів "Адвокат майбутнього".
Програма ,,Адвокат майбутнього’’ реалізується Асоціацією правників України (АПУ) та Всеукраїнським об’єднанням адвокатів, які надають безоплатну правову допомогу (BALAP) за підтримки проекту ,,Доступна та якісна правова допомога в Україні’’, який впроваджується Канадським бюро міжнародної освіти у партнерстві з Координаційним центром з надання правової допомоги та фінансується урядом Канади.
   Відбір учасників до програми проходив впродовж листопада - грудня 2016 року.
Після всіх офіційних процедур узгодження і підтвердження участі у програмі "Адвокат майбутнього"  команда програми оголошує імена відібраних учасників:
"Щиро вітаємо колег на борту унікальної всеукраїнської програми професійного розвитку для адвокатів.
Висловлюємо велику подяку всім, хто проявив зацікавленість та наважився взяти участь у пілотному запуску Програми.
Наголошуємо, що експертна комісія формувала не тільки список першої сотні. Вона звертала увагу на заявки тих, хто міг би, на її думку, претендувати на місце в другій, і навіть в третій сотні. Адже ,,пілот’’ – це тільки початок. Всі новини програми, у тому числі анонсування наступного набору, такі претенденти отримають серед перших."

Детальніше...

Більше незахищених суспільних груп отримують доступ до БПД: Президент підписав закон, який вносить зміни до ЗУ "Про безоплатну правову допомогу"

Деталі

   Сьогодні, 03 січня, Петро Порошенко підписав Закон України «Про Вищу раду правосуддя», як повідомляє офіційне інтернет-представництво Президента України. Цим документом, зокрема, внесені зміни до Закону України «Про безоплатну правову допомогу» в частині розширення кола осіб, які мають право на безоплатну вторинну правову допомогу.

Детальніше...

Правопросвітництво населення

Деталі

   У грудні 2016 року Броварський МЦ та Бориспільське, Переяслав-Хмельницьке, Яготинське, Згурівське, Баришівське бюро правової допомоги, провели правопросвітницькі заходи в загальноосвітніх та вищих навчальних закладах, а також зустрічі за круглим столом, дискусії, семінари на теми: «Захист основоположних прав людини і громадянина», «Реалізація прав ветеранів війни. Проблемні питання щодо реалізації гарантій соціального захисту ветеранів війни», «Гендерна рівність в Україні», «Правова освіта та безоплатна правова допомога населенню», «Права та соціальні гарантії учасників АТО та членів їх сімей».

Детальніше...

Шановні адвокати!

Деталі

   Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Київській області запрошує Вас взяти участь в Урочистих зборах для підведення підсумків роботи за 2016 рік та продовження контрактів на 2017 рік.
   Збори відбудуться 29 грудня 2016 року об 11:00 за адресою: м. Біла Церква, Гайок, 4а.

Інформаційний дайджест системи безоплатної правової допомоги в Україні №20

Деталі

   Вийшов 20-ий випуск Інформаційного дайджесту системи безоплатної правової допомоги в Україні.

У черговому випуску дайджесту - про важливі події із «життя» системи безоплатної правової допомоги: підсумки та плани на майбутнє, актуальні питання діяльності, статистичні дані, юридичні консультації, а також, традиційно, приклади успішних адвокатських практик, новини партнерів, медіадайджест та ін.

Переглянути випуск №20

   

 

 

 

 

 

   

Безоплатна правова допомога

Безоплатна правова допомога

   

   

 

Безоплатна правова допомога

   

   
   
   

Адвокатам  

Підписання контрактів / договорів

Калькулятор для розрахунку оплати послуг адвокатів (оновлено 05.12.2016, додано можливість вибору мінімальної зарплати 1600 грн.):

для всіх версій Excel


Положення про ордер адвоката та порядок ведення реєстру ордерів 


Форми розрахунків розміру винагороди адвоката за надання БВПД:

з моменту набрання чинності наказом Мін'юсту від 30.04.2015 № 634/5

Завантажити форми архівом

до моменту набрання чинності вказаним наказом

Завантажити форми архівом

Шановні адвокати, в залежності до якого центру подаєте звіти, використовуйте нижченаведені форми актів надання безоплатної вторинної правової допомоги.

     - Вишневський місцевий центр

     - Броварський місцевий центр

     - Білоцерківський місцевий центр                       

   
© 2014-2015 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Київській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | admin@ legalaid.gov.ua