Головна — Регіональний центр з надання безоплатної правової допомоги у Київській області

Місцеві центри  

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
 
   

Адвокатам  

Підписання контрактів / договорів

Калькулятор для розрахунку оплати послуг адвокатів (Увага! З 1 липня 2018 р. розмір прожиткового мінімуму становить 1841 грн.)

для всіх версій Excel

з 5 липня 2018 р.

до 1 січня 2018 р.


Положення про ордер адвоката та порядок ведення реєстру ордерів 


Форми розрахунків розміру винагороди адвоката за надання БВПД:

Нові форми згідно наказу Мін’юсту від 13 лютого 2017 році № 357/5 

Завантажити форми архівом

Новий Акт надання БВПД регіонального центру

Новий Акт надання БВПД Білоцерківського центру                

   

Статистична інформація  

На сайті 238 гостей та відсутні користувачі

   
mod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcounter
257
376
633
4657
98381
   

Робоча зустріч в рамках проекту Світового банку

Деталі

    07.08.2018, у місті Біла Церква відбулась робоча зустріч з питань ефективної реалізації програми Європейського Союзу та Світового банку «Підтримка прозорого управління земельними ресурсами в Україні». У заході взяли участь: директор Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Київській області Віктор Кіккас, начальник відділу правопросвітництва та взаємодії з суб’єктами надання безоплатної первинної правової допомоги Білоцерківського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Анатолій Мартосіч, представники Світового банку, заступник голови Київської обласної адміністрації Іван Турчак, голова Білоцерківської райдержадміністрації Геннадій Джегур, перший заступник начальника Головного територіального управління юстиції у Київській області Андрій Круць, голови місцевих рад та члени робочої групи з опрацювання та комплексного вирішення питання підтримки прозорого управління земельними ресурсами у Білоцерківському районі.

Детальніше...

Правопросвітницький захід у державній установі Бориспільська виправна колонія № 119

Деталі

    02.08.2018, директором Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Київській області Віктором Кіккасом та його заступником Олександром Дегтярем проведено правопросвітницький захід у державній установі Бориспільська виправна колонія (№ 119).

Детальніше...

Адвокат Броварського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги допоміг неповнолітній отримати довідку внутрішньо переміщеної особи

Деталі

    До Броварського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги звернувся громадянин Ф., який діє в інтересах своєї неповнолітньої доньки Н., з проблемою, котра полягала в тому, що після виїзду з тимчасово окупованої території батьки Н. стали на облік внутрішньо переміщених осіб, однак їхню доньку на облік не поставили, що унеможливило реалізацію конституційних прав останньої.

Детальніше...

Проведено правопросвітницький захід у державній установі Кагарлицька виправна колонія № 115.

Деталі

    02.08.2018, директором Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Київській області Віктором Кіккасом та його заступником Олександром Дегтярем проведено правопросвітницький захід у державній установі Кагарлицька виправна колонія (№ 115).

Детальніше...

РОБОТА МОБІЛЬНОЇ ТОЧКИ ДОСТУПУ У РОКИТНЯНСЬКОМУ РАЙОНІ

Деталі

    02.08.2018, на виконання спільного наказу Головного територіального управління юстиції у Київській області та Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Київській області, у Рокитнянському районі проведено роботу мобільної точки доступу в сільських радах с. Маківка та с. Запруддя.

Детальніше...

ПРОТИДІЯ ТОРГІВЛІ ЛЮДЬМИ

Деталі

    30 липня 2018 року, працівниками Броварського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги проведено ряд правопросвітницьких заходів на території лівобережної частини Київської області, присвячених Всесвітньому дню протидії торгівлі людьми який, починаючи з 2013 року, щорічно відзначають 30 липня.

Детальніше...

Правопросвітницькі заходи у Бучанській виправній колонії № 85

Деталі

    31.07.2018, директором Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Київській області Віктором Кіккасом та його заступником Олександром Дегтярем, за участю адвоката системи БВПД Олексія Несвітайла проведено правопросвітницький захід у Бучанській виправній колонії № 85.

Детальніше...

Зустріч з підготовки «Методичних рекомендацій щодо ідентифікації випадків гендерної дискримінації та алгоритму надання допомоги»

Деталі

    30.07.2018, працівники Регіонального та місцевих центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Київській області взяли участь в обговоренні "Методичних рекомендацій щодо ідентифікації випадків гендерної дискримінації" та алгоритму надання допомоги".
    Зазначені методичні рекомендації розробляються Асоціацією жінок - юристок - ЮрФем за підтримки проекту Доступна та якісна правова допомога в Україні, що реалізується Канадським бюро міжнародної освіти у партнерстві з Координаційним центром з надання правової допомоги за фінансування Уряду Канади.

Детальніше...

   

 
 
 

 Безоплатна правова допомога

  Безоплатна правова допомога

 

   

   

Безоплатна правова допомога

   

   
   
   
© 2014-2015 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Київській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій |  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.