Оголошено конкурс з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги

Деталі

Відповідно до наказу Міністерства юстиції України від 13.11.2017 № 4300/7 «Про проведення конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги» Координаційний центр з надання правової допомоги повідомляє про проведення з 18 листопада 2017 року по 23 січня 2018 року конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги (далі – конкурс).

Детальніше...

Відбулось правове інформування студентів Боярського коледжу

Деталі

    14 листопада 2017 року працівники Вишневського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Аліна Чубатенко та Ярослав Іванчук провели лекцію для студентів Боярського коледжу екології і природних ресурсів Національного університету біоресурсів і природокористування України на теми: «Безоплатна правова допомога в Україні» та «Особливості кримінальної та адміністративної відповідальності неповнолітніх, їх права та обов'язки», а також поінформували студентів про загальнонаціональний правопросвітницький проект Міністерства юстиції України «Я МАЮ ПРАВО!», реалізація якого здійснюється шляхом роз'яснення прав у сфері правосуддя, захисту права власності і протистояння корупції у вищих навчальних закладах.

Детальніше...

Мобільна точка доступу до правової допомоги у Володарському районі

Деталі

    7 листопада 2017 року на виконання спільного наказу Головного територіального управління юстиції у Київській області та Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Київській області у Володарському районі Київської області проведено роботу МОБІЛЬНОЇ ТОЧКИ ДОСТУПУ у с. Березна, с. Логвин, с. Городище-Пустоварівське за участю: начальника Володарського РВ ДВС ГТУЮ у Київській області Валенкевич Н.І., начальника Володарського РВ ДРАЦС ГТУЮ у Київській області Пихнівської Л. М., завідуючої Володарською районною державною нотаріальною конторою Дяченко Л.Є., начальника відділу “Володарське бюро правової допомоги” Білоцерківського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Марценюк Л. А.

Детальніше...

Профілактика негативних проявів в молодіжному середовищі

Деталі

    02 листопада 2017 року виконуюча обов’язки директора Броварського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Катерина Лиско та головний спеціаліст відділу правопросвітництва та взаємодії з суб’єктами надання безоплатної первинної правової допомоги Аліна Сердюк разом із завідувачем сектором у справах дітей Служби у справах дітей та сім’ї Броварської міської ради Юрієм Скоробагатьком провели лекцію для студентів Державного професійно-технічного навчального закладу «Броварський професійний ліцей» на тему: «Профілактика негативних проявів в молодіжному середовищі».

Детальніше...

Участь у регіональній конференції з питань надання правової підтримки шукачам притулку та біженцям

Деталі

    З 30 жовтня по 01 листопада 2017 року Управлінням Верховного Комісара ООН у справах біженців проведено у м. Кишинів Республіки Молдова регіональну конференцію, у якій взяли участь представники систем безоплатної правової допомоги, юристи та адвокати неурядових організацій, які надають допомогу шукачам захисту та біженцям, від Азербайджану, Киргизстану, Казахстану, Таджикистану, Білорусі, Вірменії, Молдови, Грузії, України та інших країн.
    Від Координаційного центру з надання правової допомоги в конференції взяли участь Олена Сінчук – начальник Управління доступу до правової допомоги, Ірина Бондаренко – начальник Управління «Одеська міжрегіональна ресурсно-комунікаційна платформа», від Регіональних центрів з надання БВПД у Харківській та Київській областях – Вікторія Гайворонська та Ірина Іванчук. Окрім того, учасниками заходу від України стали Дмитро Дворник – представник всеукраїнського благодійного фонду «Право на захист», адвокат НГО «Десяте квітня» Віктор Лагунов та радник з правових питань УВКБ ООН в Україні Катерина Андрущенко.

Детальніше...

ВИЗНАННЯ НЕПРАВОМІРНИХ ДІЙ ОРГАНІВ ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ ТА ЗОБОВ'ЯЗАННЯ ВЧИНИТИ ДІЇ ЩОДО ПЕРЕРАХУНКУ РОЗМІРУ ПЕНСІЇ

Деталі

    На сьогодні набирає обертів позитивна судова практика за позовами осіб, які безпосередньо приймали участь у ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи, у справах щодо визнання неправомірних дій органів Пенсійного фонду та зобов’язання вчинити дії щодо перерахунку розміру пенсії.
    Велика кількість звернень громадян до Білоцерківського місцевого центру з надання БВПД саме з даного порушенння прав та інтересів осіб, які приймали участь у ліквідації наслідків ЧАЕС.
    Так, наприклад, у червні 2017 року до Білоцерківського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги звернулась громадянка К, яка повідомила, що вона є постраждалою внаслідок аварії на Чорнобильській атомній електростанції 1 категорії, інвалідом війни 3-ї групи довічно в зв'язку із захворюванням, пов'язаним з роботами по ліквідації аварії на ЧАЕС та отримує пенсійне забезпечення у Білоцерківському об'єднаному управлінні ПФУ в Київській області.

Детальніше...

Відбувся круглий стіл на тему: «Як органи місцевого самоврядування та держава можуть відповісти на правові потреби громади?

Деталі

    27 жовтня 2017 року на базі Академії адвокатури України відбувся круглий стіл на тему: «Як органи місцевого самоврядування та держава можуть відповісти на правові потреби громади?». У заході взяли участь представники Координаційного центру з надання правової допомоги, регіональних та місцевих центрів Київської, Чернігівської областей та міста Київ, партнери – представники Центру правової допомоги киянам, які опинились у складних життєвих обставинах, представники громадських організацій «Крим SOS» , «Ла Страда – Україна», представники органів місцевого самоврядування та місцевих органів виконавчої влади.

Детальніше...

Омбудсман та його регіональні представники зможуть інформувати систему БПД про випадки затримання осіб, їх арешту та тримання під вартою

Деталі

    Уряд вніс зміни до Порядку інформування центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги про випадки затримання, адміністративного арешту або застосування запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою (далі – Порядок інформування). Відповідну постанову КМУ № 793 прийнято на засіданні Уряду 18 жовтня. Зокрема, передбачено можливість інформування регіональних центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги Уповноваженим Верховної Ради з прав людини або його представниками чи регіональними представництвами про випадки затримання осіб у разі нездійснення повідомлення про таке затримання, виявленого під час відвідування місць, в яких особи примусово тримаються за судовим рішенням або рішенням адміністративного органу відповідно до закону.

Детальніше...

   
 
 
 
 
 
 
 

 

   

Безоплатна правова допомога

Безоплатна правова допомога

https://youtu.be/_9If8X1zydM

   

   

Безоплатна правова допомога

   

   
   
   

Адвокатам  

Підписання контрактів / договорів

Калькулятор для розрахунку оплати послуг адвокатів (Увага! З 1 травня 2017 року розмір прожиткового мінімуму становить 1684 грн.):

для всіх версій Excel


Положення про ордер адвоката та порядок ведення реєстру ордерів 


Форми розрахунків розміру винагороди адвоката за надання БВПД:

з моменту набрання чинності наказом Мін'юсту від 30.04.2015 № 634/5

Завантажити форми архівом

до моменту набрання чинності вказаним наказом

Завантажити форми архівом

нові форми згідно наказу Мін’юсту від 13 лютого 2017 році № 357/5 

Завантажити форми архівом

Новий Акт надання БВПД регіонального центру

Новий Акт надання БВПД Білоцерківського центру                

   
© 2014-2015 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Київській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій |  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.